Bickleigh Castle Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 2 gasten
  • 1 bed
  • 1 slaapkamer

Locatie

    Gelegen op 14 minuten wandelen van het Devon Railway Centre, verleidt deze 7-kamer Bickleigh Castle Villa Tiverton gasten met een bubbelbad, wat zorgt voor een meer ontspannen verblijf.

    Het Tiverton Museum of Mid Devon Life ligt op 6 km van de unieke villa, en de Sint-Pieterskerk is 7 km verderop gelegen. Het vakantiehuis is in de onmiddellijke nabijheid van Bickleigh Castle gelegen.

    De gesitueerde in Tiverton Bickleigh Castle Villa biedt onder andere een koffie/theezetapparaat om zelf te koken. Bickleigh Mill biedt gasten Britse gerechten en ligt binnen een paar straten van de|deze) unieke accommodatie. Vervoersmogelijkheden in de buurt zijn onder andere Bickleigh Bridge bushalte, binnen 10 minuten loopafstand. Populaire activiteiten zijn tennis, fietsen en vissen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:30 tot 18:30
    Uitchecken: tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Maximaal aantal extra bedden in een kamer is 2.

    Kameropties bij Bickleigh Castle Villa Tiverton

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Bickleigh Castle Villa Tiverton  Kamer foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Kamer foto
    Suite

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Bickleigh Castle Villa Tiverton  Faciliteiten foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Badkamer foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Toiletten foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Bedden foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Faciliteiten foto
    Private Bathroom Double Room

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Bickleigh Castle Villa Tiverton  Kamer foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Toiletten foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Faciliteiten foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Kamer foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Kamer foto
    Superior Kamer met Twee Aparte Bedden

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +
    Bickleigh Castle Villa Tiverton  Kamer foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Faciliteiten foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Bedden foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Faciliteiten foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Kamer foto
    Superior Kamer met een Queen Size Bed

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Bickleigh Castle Villa Tiverton  Bedden foto Bickleigh Castle Villa Tiverton  Kamer foto
    Family Private Bathroom King Room

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Bickleigh Castle Villa Tiverton

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Bickleigh Castle Villa Tiverton

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Verenigd Koninkrijk

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van unieke Bickleigh Castle Villa?
      Gasten van unieke Bickleigh Castle Villa kunnen onder andere het Tiverton Museum of Mid Devon Life (6 km), de Stone Lane Gardens 4) en het Devon Railway Centre 1) verkennen.
    • Zijn er spafaciliteiten beschikbaar in Bickleigh Castle Villa?
      Degenen die in Bickleigh Castle Villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Bickleigh Castle Villa Tiverton